پنجره واحد تجارت فرامرزی

این وبلاگ برای اطلاع رسانی در پنجره واحد تجارت فرامرزی راه اندازی شده است

پنجره واحد تجارت فرامرزی

این وبلاگ برای اطلاع رسانی در پنجره واحد تجارت فرامرزی راه اندازی شده است

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

رویه ترانزیت در پنجره واحد تجارت فرامرزی

| يكشنبه, ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۱۳ ب.ظ

کاربران گرامی در این قسمت ، آموزش های مربوط به تمام مراحل دور اظهاری ترانزیت و دور اظهاری ترانزیت با بارنامه، قابل مشاهده می باشد.

********************************

برای انجام دور اظهاری ترانزیت در پنجره واحد ابتدا بایستی از منوی «کاربر» و «دور اظهاری ترانزیت» اقدام به دور اظهاری نمایید، پس از مطالعه قوانین و توافق نامه،تکمیل اطلاعات اظهار،اسناد لازم و مربوط را بارگذاری نموده و وضعیت اعلام وصول شرکت حمل را مشاهده نمایید و در صورت تآیید در این مرحله، در مرحله بعد، شماره سریال را دریافت و ثبت کوتاژ نمایید.

شما می توانیدشرح کامل این مراحل و تمام قسمت های مشاهده وضعیت اظهار که مربوط به پس از ثبت کوتاژ  می باشد(شامل پیغام ها و پرینت و نمایش اظهارنامه،ارسال اعتراض، پیشنهاد اصلاحیه به کارشناس، ارزیابی کارشناس، تفکیک بارنامه)، و آموزش مرحله صدور مجوز ورود کامیون و آموزش های مربوط به ثبت نام در سامانه و فعال سازی کد ورود امن و دسترسی به سامانه را در فایل آموزش دور اظهاری ترانزیت، که در ادامه آورده شده مشاهده کنید.

جهت دریافت فایل آموزش دور اظهاری ترانزیت، اینجا کلیک کنید.

******************************************

برای انجام دور اظهاری ترانزیت با بارنامه در پنجره واحد ابتدا بایستی از منوی «کاربر» و «دور اظهاری ترانزیت با بارنامه » اقدام به دور اظهاری نمایید، پس از مطالعه قوانین و توافق نامه، دریافت اطلاعات بارنامه و تکمیل باقی اطلاعات اظهار،اسناد لازم و مربوط را بارگذاری نموده و وضعیت اعلام وصول شرکت حمل را مشاهده نمایید و در صورت تآیید در این مرحله، در مرحله بعد، شماره سریال را دریافت و ثبت کوتاژ نمایید.

شما می توانیدشرح کامل این مراحل و تمام قسمت های مشاهده وضعیت اظهار که مربوط به پس از ثبت کوتاژ  می باشد(شامل پیغام ها و پرینت و نمایش اظهارنامه،ارسال اعتراض، پیشنهاد اصلاحیه به کارشناس، ارزیابی کارشناس، تفکیک بارنامه)، و آموزش مرحله صدور مجوز ورود کامیون و آموزش های مربوط به ثبت نام در سامانه و فعال سازی کد ورود امن و دسترسی به سامانه، ارسال ونهایی کردن مانیفست، ایجاد ترخیصیه ، بارنامه (شامل تفکیک، تجمیع، ویرایش و مشاهده وضعیت)، و همچنین وکالت های مربوط  را در فایل آموزش دور اظهاری ترانزیت با بارنامه، که در ادامه آورده شده مشاهده کنید.

جهت دریافت فایل آموزش دور اظهاری ترانزیت با بارنامه، اینجا کلیک کنید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

توجه:نظراتی که به صورت ناشناس و یا خصوصی ارسال شود پاسخ داده نخواهد شد.

نظرات خصوصی خود را به آدرس پست الکترونیکی epl@irica.org ارسال نمایید.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
کانال رسمی پنجره واحد تجارت فرامرزی در تلگرام